Projekční střelnice - laserová

Systém vás přenese do reálných obranných situací. Vyzkoušíte si reakce na útoky a správné rozhodování v reálném čase.

Druhý tunel, zaměřený na střelbu pomocí laserové zbraně, je mimořádně užitečný pro trénink reakcí a rozhodování v extrémně dynamických a náročných situacích. Laserová střelba vytváří prostředí, kde se můžete dostat do konfliktů s virtuálními nepřáteli a budete muset rychle vyhodnocovat situace, volit strategie a podle toho korigovat své akce.

Tento systém nabízí také možnost tréninku hrou, kde místo reálných scénářů lze trénovat i na grafických scénářích (např. killhouse s terči, trap, střelba na balonky, IPSC aj.)

Tento simulátor dokáže vytvořit prostředí, které je nesmírně prospěšné pro profesionály v oblasti obrany a bezpečnosti, ale také pro širokou veřejnost. Umožňují vám procvičit dovednosti, které mohou být klíčové pro ochranu životů a majetku, a to v prostředí, které je co nejblíže skutečným situacím, se kterými byste se mohli setkat.

Projekční střelnice - laserová

  • 60 minut 700 Kč
  • osoba navíc 250 Kč

Doporučujeme si střelnici dopředu zarezervovat. Pro střelbu na této střelnici používáme speciálně upravené airsoftové zbraně se simulací zpětného rázu pro maximální možný požitek ze střelby.

Po krátké instruktáži probíhá následná střelba a volba střeleckých scénářů samostatně.

Nemáte zbrojní průkaz ?

Vyberte si jeden z našich již hotových střeleckých balíčků nebo si domluvte hodinu s instruktorem.