Pro veřejnost

Střelba může být fascinujícím a dobrodružným zážitkem, a naše střelnice vám pomůže najít správnou cestu do tohoto světa. 

Úvod do střelby

Chcete se seznámit s palnými zbraněmi, získat dobré základy pro střelbu či zdokonalit své dovednosti? U nás zažijete skvělou zábavu za rozumnou cenu, která je vhodná pro všechny věkové skupiny. Ať už jste zkušený střelec nebo zvědavý začátečník, tento balíček s 90 náboji je určen přesně pro vás.

P.R.O. Ženy

Ať už jste ostřílená střelkyně nebo úplná začátečnice, tento balíček P.R.O. Ženy se 70 náboji je vhodný pro všechny, které se nebojí zkoušet nové věci a jdou vstříc zážitkům! Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto nechybí odborné školení o bezpečném zacházení se zbraněmi a dohled instruktora po celou dobu zážitku.

Premium

Jste připraveni uvolnit svého vnitřního bojovníka? Vyzkoušejte bohatě nabitý střelecký balíček PREMIUM. Připravte se na to, že zažijete spoustu adrenalinu, když si pod vedením našich odborných instruktorů vyzkoušíte střelbu z toho nejlepšího, co Česká zbrojovka nabízí.