Lukostřelba

Naučte se střílet z luku pod dozorem mistrů lukostřelců

Naše moderní lukostřelnice vám nabízí nejen klasické halové terče, ale i realistické 3D terče, které přinášejí nový rozměr do vašeho lukostřeleckého tréninku. Vstupte do prostoru, kde se kombinuje dovednost a zábava, díky projekčnímu střeleckému plátnu, které vás okamžitě přenese do působivého světa lovu.

Na naší lukostřelnici můžete procvičovat své střelecké schopnosti až na vzdálenost 22 metrů. To vám umožní rozvíjet přesnost, sílu a koordinaci vašeho tahu, a to vše v příjemném prostředí našeho moderního zařízení. Ať už jste začátečník, pokročilý střelec nebo jen hledáte nový způsob zábavy, naše lukostřelnice má co nabídnout pro každého. Přijďte k nám a zkuste své lukostřelecké dovednosti posunout na novou úroveň!

Lukostřelba

  • 60 minut pronájem lukostřeleckého stavu 200 Kč
  • Vybavení (luk, chrániče, šípy) 250 Kč
  • 60 minut s instruktorem + vybavení (1 osoba) 800 Kč
  • 60 minut s instruktorem + vybavení (2 osoby) 1 400 Kč
  • 60 minut s instruktorem + vybavení (3 osoby) 1 900 Kč
  • 60 minut s instruktorem + vybavení (4 osoby) 2 300 Kč

Chcete se naučit střílet z luku, ale nevíte jak na to? Zarezervujte si u nás hodinu s instruktorem. Vybavení je již v ceně (luk, toulec, šípy, terčovnice, ochranné pomůcky).

Pro rezervaci volejte: 603 918 265
nebo napište e-mail: info@guncentrum.cz

IMG-2566
IMG-2562
Registrace

registraci do soutěží/turnajů

Naši instruktoři

Lukáš Madurkay

Mistr ČR v kategorii Junior, trojnásobný mistr Evropy za kategorie Junior a Young Adult, držitel světového rekordu v 3D terénní lukostřelbě.

Petr Madurkay

Mnohonásobný mistr republiky ve 3D lukostřelbě, vícenásobný mistr světa a Evropy, držitel dvou světových rekordů v terénní terčové lukostřelbě.

Pavel Zaoral

Expert přes kladkové a olympijské luky, střelec světového poháru v kladkovém luku.