O nás

Jsme nadšenci pro lukostřelbu, ve které i závodíme a na základě naší vášně vznikla tato krytá střelnice. Nabízíme nejen lukostřelbu, rovněž také IPSC, foukačky, pistole a airsoftové a další zbraně. U nás si každý přijde na své!

gun-and-many-bullets-shooting-targets-on-white-table-in-shooting-range-polygon-training-for-aiming.jpg
1
O nás

Jsme nejmodernější střelnice s obchodem zbraní a střeliva ve Střední Evropě

Navštivte naši rodinnou střelnici a získejte unikátní zážitek!

Naše vize

Být bezpečnou střelnicí pro všechny, kteří milují střílení. Aktivně vzdělávat v bezpečné střelbě a poskytovat špičkový zážitek jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny či teambuildingy.

Naše mise

Poskytovat bezpečné prostředí pro střelbu z našich zbraní pro všechny věkové kategorie. Přejeme si, aby si každý odnesl unikátní zážitek a naučil se či zdokonalil své dovednosti ve střelbě.

Proč si vybrat nás

Nabízíme kompletní sortiment služeb střelnice a zbraní

Můžete si vybrat z široké nabídky zbraní, náš tým zkušených instruktorů vás provede světem střelby a nemusíte se ničeho obávat, bezpečnost je pro nás na prvním místě. Kromě samotné střelby nabízíme také kurzy pro začínající střelce, kurzy obranné střelby či kurzy pro uchazeče o zbrojní průkaz.

Střelnice

Máme 5 vzduchotechnicky ventilovaných boxů s pojezdovými terči a obrazovkou s kamerou, balistický tunel, lukostřelnici a 3 indoorové IPSC Action Air okruhy.

Obchod zbraní a střeliva

Zbraně si lze půjčit a zarezervovat skrze rezervační systém. Půjčujeme pistole, malorážky, karabiny, opakovací pušky a samonabíjecí pušky. Prodáváme také různé druhy střeliva.

Čisté a moderní zázemí

Naše střelnice je moderně vybavená tou nejlepší technikou, abyste mohli při střelbě získat co nejlepší zážitek.

Přátelský přístup

Střílení je naše vášeň, a proto vřele vítáme na naší střelnici každého nadšence do střelby. Naši instruktoři vám vše vysvětlí, abyste vždy odcházeli s úsměvem na tváři.

Náš tým

Seznamte se s naším kvalifikovaným týmem

Seznamte se s týmem našich odborníků, které spojuje vášeň pro střelbu. Poskytujeme nejlepší servis a zdokonalíme vaše dovednosti, ať už jste začátečník nebo pokročilý střelec.

Petr Madurkay

Mnohonásobný mistr republiky ve 3D lukostřelbě, vícenásobný mistr světa a Evropy, držitel dvou světových rekordů v terénní terčové lukostřelbě.

Lukáš Madurkay

Mistr ČR v kategorii Junior, trojnásobný mistr Evropy za kategorie Junior a Young Adult, držitel světového rekordu v 3D terénní lukostřelbě.

Pavel Zaoral

Expert přes kladkové a olympijské luky, střelec světového poháru v kladkovém luku.

Prohlídka Guncentrem

Náš blog

Nejnovější blog & články

Spolupracujeme

V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0385– Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Profer Gun_Kreativní voucher.

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.