Guncentrum Cup 2.kolo

Blog,IPSC

V Guncentru proběhlo 2.kolo soutěže v disciplíně Air IPSC a s ním přichází i řada novinek. Pořádání závodu měl opět pod svými křídly zkušený IPSC střelec Lukáš Tichý ve spolupráci s Guncentrem, které poskytlo své prostory pro pořádání této akce. O návrh tratí se postaral věhlasný střelec a trenér Martin Vohnout, který s politováním minulý týden zesnul. Na jeho počest stanovili pořadatelé první závod v roce jako memoriál Martina Vohnouta.

K partnerům závodu, kterými jsou AnareusJefftron High Level Gear se nyní přidal i RH Holsters. Díky sponzorům se podařilo vybrat krásné ceny pro vítěze. Asi největším překvapením bylo pro závodníky vyhlášení hlavní ceny za konečné výsledky z letošní série závodů Guncentrum CUPU pro kategorie Super Super Junior, Super junior a Junior. Vítězové v těchto kategoriích budou odměněni kompletním závodním opaskem, který na sobě ponese pouzdro na zbraň CZ Shadow 2, 2x pouzdro na zásobník od RH Holsters a samotnou zbraň Shadow 2 značky ASG.

A samotný průběh závodu? Byla to pecka…

Střelnice Guncentrum, která tento závod hostila, přivítala ve svých prostorách 27 závodníků. Po zkušenostech z předešlého kola probíhal závod plynuleji a bez větších komplikací. Na místě bylo dostupné i drobné občerstvení v podobě nápojů, kávy a grilovaných klobás. Do samotných tratí byla vložena velká míra jednoduchosti a elegance. Střelci se vyřádili celkem na 6 tratích a věříme, že si závod všichni užili.

Pořadatelé by rádi zachovali pravidelnost Guncentrum Cupu. Datum dalšího kola zatím neznáme, ale mělo by se uskutečnit zhruba za 2 měsíce.

Výsledky a pár fotek z druhého kola jsou dostupné níže pod tímto textem.

Tímto děkujeme všem zúčastněným a vítězům gratulujeme. Již nyní se těšíme na další kolo.

Štítky :

Sdílet :

Poslední příspěvky