Zážitková střelba

Zážitková střelba je perfektní aktivita pro všechny milovníky adrenalinu. Ať už jste střelec nebo úplný začátečník, zajistíme pro vás a vaši rodinu, kamarády či kolegy bezpečné prostředí v přítomnosti instruktora. Střelba ze zbraní je i určitou formou relaxace, jelikož pomáhá uvolnit napětí a stres z každodenního života.

Úvod do střelby

Chcete se seznámit s palnými zbraněmi, získat dobré základy pro střelbu či zdokonalit své dovednosti? U nás zažijete skvělou zábavu za rozumnou cenu, která je vhodná pro všechny věkové skupiny. Ať už jste zkušený střelec nebo zvědavý začátečník, tento balíček s 70 náboji je určen přesně pro vás.

P.R.O. Ženy

Ať už jste ostřílená střelkyně nebo úplná začátečnice, tento balíček P.R.O. Ženy se 50 náboji je vhodný pro všechny, které se nebojí zkoušet nové věci a jdou vstříc zážitkům! Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto nechybí odborné školení o bezpečném zacházení se zbraněmi a dohled instruktora po celou dobu zážitku.

Premium

Jste připraveni uvolnit svého vnitřního bojovníka? Vyzkoušejte bohatě nabitý střelecký balíček PREMIUM. Připravte se na to, že zažijete spoustu adrenalinu, když si pod vedením našich odborných instruktorů vyzkoušíte střelbu z toho nejlepšího, co Česká zbrojovka nabízí.

COLD WAR

Balíček "Cold war" představuje zbraně z období studené války, což byl dlouhotrvající konflikt mezi Spojenými státy a Sovětským svazem, který probíhal v letech 1947 až 1991. Tato "válka" byla charakterizována především vojenským soupeřením mezi dvěma supervelmocemi bez otevřeného ozbrojeného střetu. Místo toho docházelo ke "studeným" konfliktům, špionáži a závodům ve vývoji vojenské technologie. Nyní máte příležitost si pár kousků z této doby vyzkoušet pod dohledem zkušených střelců!

Jak střelba probíhá?

Balíčky zahrnují představení všech zbraní a vysvětlení základů bezpečné střelby. Vše potřebné ke střelbě je již v ceně balíčku (zbraně, střelivo, střelecký stav, instruktor, ochranné pomůcky). Není nutné vlastnit zbrojní průkaz ani mít předchozí zkušenost se střelbou. Od toho máme tým instruktorů, kteří Vás zážitkovým balíčkem bezpečně provedou. A jak to vlastně probíhá? Asi takhle:

  • Příprava zbraní a nábojů
  • Seznámení se zbraní a bezpečném chování na střelnici
  • Střelba v boxu s instruktorem, který vám podává napáskované zásobníky
  • Střílíte
  • Instruktor si odnáší zbraně

Následuje zpětná vazba, z čeho se vám dobře střílelo, jaké máte pocity. Domů si odnášíte rozstřílené terče a nové zážitky.