Vítejte na střelnici

Střelnice GuncentrumHradec Králové

Na střelnici je k dispozici 5 ventilovaných boxů vybavených pojezdovými terči a obrazovkou s kamerou. Jako jediní ve střední Evropě nabízíme komerčně možnost tréninku self-defence se střelnou zbraní na projekčním systému Milorange, který zahrnuje zhruba 700 různých scénářů.

01

Kurz na zbrojní průkaz

Pořádáme kurzy pro získání zbrojního průkazu. V tomto kurzu si procvičíte manipulaci se zbraní a samotnou střelbu. Na kurzu se dozvíte užitečné informace o průběhu zkoušky.

Střelecké kurzy

Pro držitele ZP jsme si připravili 4 úrovně kurzů. Na těchto kurzech vás naučíme vše od správné techniky střelby až po techniky sebeobranné střelby z nestandardních pozic.

02

gun-and-many-bullets-shooting-targets-on-white-table-in-shooting-range-polygon-training-for-aiming.jpg
1
O nás

Vybudovali jsme střelnici s vynikajícím vybavením

Na střelnici je k dispozici 5 ventilovaných boxů vybavených pojezdovými terči a obrazovkou s kamerou. Jako jediní ve střední Evropě nabízíme komerčně možnost tréninku self-defence se střelnou zbraní na projekčním systému Milorange, který zahrnuje zhruba 700 různých scénářů. Nabízíme také možnost střelby z luku (individuálně nebo s instruktorem) a v neposlední řadě jsou na naší střelnici k dispozici 3 indoorové IPSC Action Air okruhy, na kterých se střílí s pomocí plynových CO2 zbraní.

0 hod
od Prahy
0
dní v týdnu otevřeno
Zážitková střelba

Bez nutnosti zbrojního průkazu

Vyberte si svůj střelecký balíček

Zážitkovou střelbu si můžete objednat každý bez nutnosti vlastnit střelecký průkaz s následujícím průběhem:

Úvod do střelby

1.650,-

/ vč. DPH

Pro ženy

1.450,-

/ vč. DPH

Premium

3.350,-

/ vč. DPH

OBLÍBENÉ SLUŽBY

Pojezdová střelnice

5 větraných boxů vybavených pohyblivými terči a obrazovkou s kamerou. Maximální vzdálenost 20 metrů.

Projekční střelnice

Balistický tunel pro střelbu ostrými a druhý tunel pro simulační laserovou střelbu. Systém vás přenese do reálných obranných situací.

Lukostřelba

Naše lukostřelnice je osazená klasickými halovými terči a 3-D terči. K dispozici je také projekční střelecké plátno, které Vás přenese do světa lovu a zábavy.

IPSC Action Air

Na naší střelnici jsou k dispozici 3 indoorové IPSC Action Air okruhy. Na této střelnici lze skvěle trénovat střelecká disciplína IPSC.

Reakce klientů

Reakce klientů

Naše střelnice se pyšní tím, že jsme vytvořili nezapomenutelné zážitky pro naše klienty. Naši klienti nám pravidelně dávají najevo svou spokojenost a nadšení:

SČS
  SČS

  asociace sdružení čerpacích stanic

  Prostor střelnice jsme využili pro pořádání Valné hromady naší asociace. Ideální kombinace - večerní „střelecká“ zábava, následně celodenní práce spojená s občerstvením. Vřele doporučujeme, jen prosím ne koncem března, to tam budeme zase my:)

  Logistika Herbacos Recordati
   Logistika Herbacos Recordati

   Perfektní přístup k amatérům, dobrá organizace a příjemné prostředí -> super nevšední zážitek. Děkujeme a rádi se vrátíme.

    Mikov s.r.o.

    Vše proběhlo skvěle, firemní porada nám časově vyšla podle plánu a hned se šlo střílet. Všichni byli spokojeni.

    FACTOREE s.r.o.
     FACTOREE s.r.o.

     Včerejší akce byla výborná. Všichni byli plni zážitků a zbraně drželi poprvé 🙂 Servis byl ideální, instrukce také.

     Google
     4.9/5
     sports-shooting.jpg

     Přidejte se k našemu klubu

     Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
     Náš blog

     Nejnovější blog a články